ورود ثبت نام

ورود به حساب کاربری

ایمیل یا نام کاربری
رمز عبور
مرا بخاطر داشته باش
 زبان فارسی English Language

درباره گردشگر

مرجع گردشگری در ایران

درباره گردشگر

 

گردشگر متشکل از تیم پویا و جوان بر اساس ایده گسترش توریسم الکترونیک، کار خود را در مرداد ماه 1393  با ارزیابی و انجام مطالعات میدانی در حوزه گردشگری آغاز و پس از گذشت بیش از یک سال تلاش مستمر، در تاریخ آذر ماه 1394 شرکت اطلس گردش یار ایرانیان را با شماره ثبت 41390 تأسیس نمود.

این شرکت امید دارد تا با بهره گیری از نیروی کار جوان کشور در کنار علم روز دنیا، با نائل شدن به چشم اندازهای زیر، گامی مفید در جهت ارتقای صنعت گردشگری ایران زمین برداشته باشد:

v ارتقاء صنعت توریسم کشور با محوریت توریسم الکترونیک

v ارائه اطلاعات جامع، شفاف و بروز در زمینه گردشگری از طریق  بهره مندی از نیروی متخصص بومی

v معرفی جاذبه های شناخته شده، کمتر شناخته شده و بکر کشور

v ایجاد بستری مناسب جهت معرفی و رونق بخشیدن به کسب و کارهای بومی فعال در زمینه گردشگری، از طریق ارائه خدمات به صورت آنلاین

 

گردشگر با فراهم نمودن بستری آنلاین جهت ارائه اطلاعات جاذبه های گردشگری، مراکز اقامتی، مراکز تفریحی و راه های دسترسی، جاذبه های فرهنگی، سوغاتی ها، رستوران ها، غذاهای محلی و غیره ، برآنست تا هر فرد با هر سلیقه و هر بودجه ای بتواند مقصد گردشگری مناسب را انتخاب و سفر خود را برنامه ریزی کند.

گردشگر در هر لحظه از سفر با در اختیار گذاشتن اطلاعات جامع همانند یک راهنما و همراهی مطمئن در کنار شما خواهد بود تا سفری ایمن، لذت بخش و به یاد ماندنی را تجربه کنید.

 

گردشگر با هدف ارائه خدمات گردشگری برای کاربران ایرانی و همچنین توریست هایی که قصد سفر به ایران را دارند به پشتوانه تیم تخصصی خود فعالیت می کند.